Hot Tools LIMITED EDITION BLACK GOLD – EVOLVE

169.00

Hot Tools LIMITED EDITION BLACK GOLD – EVOLVE profesionálna žehlička na vlasy

Profesionálna žehlička na vlasy Hot Tools Evolve v limitovanej edícii Black Gold je ideálna pre extra dlhé, husté vlasy a rýchly styling. Žehlička sa otvára na 65 mm, čo je o 44% viac než bežné žehličky, tým umožňuje vyhladenie viac vlasov. Zaoblené žehliacej plochy a valcové telo žehličky je ideálne pre vlnitý styling.

Dostupné na objednávku

Nakúpte nad 70€ a dostanete od nás poštovné ZADARMO

Hot Tools LIMITED EDITION BLACK GOLD – EVOLVE profesionálna žehlička na vlasy

Profesionálna žehlička na vlasy Hot Tools LIMITED EDITION BLACK GOLD – EVOLVE je ideálna pre extra dlhé, husté vlasy a rýchly styling. Žehlička sa otvára na 65 mm, čo je o 44% viac než bežné žehličky, tým umožňuje vyhladenie viac vlasov. Zaoblené žehliacej plochy a valcové telo žehličky je ideálne pre vlnitý styling.

Žehliace plochy sú titánové pre rovnomerné rozloženie tepla a rýchlejší styling. Nastaviteľná teplota od 100 °C do 230 °C pomocou rotačného ovládača, nahriatie na požadovanú teplotu má zvukové upozornenie. Žehlička si vďaka teplotnej pamäte automaticky nastaví poslednú použitú teplotu.
Automatické bezpečnostné vypnutie po 2 hodinách, nečinnosti. Balenie obsahuje tepluvzdorné puzdro a silikónovou krytku žehliacich plôch.

Technológia:
Titanium micro-shine – bezúdržbový titánový povrch pre rovnomerné rozloženie tepla, vysokú trvanlivosť a hladký povrch poskytujúce lesk.
Ionizačná technológia – generátor iónov vytvára ich maximálne množstvo pre krásne vlasy. Poskytuje maximálnu kontrolu nad krepatením, konštantný prúd iónov pre geniálny lesk, ovládateľnosť a minimálne poletovania vlasov.

Farba: čierna

Vlastnosti:
– zaoblené žehliacej plochy a telo žehličky
– ideálne pre rovný i vlnitý styling
– titánové plochy s technológiou Micro Shine
– ionizačné technológie
– plávajúce žehliace plochy
– zvuková signalizácia nahriatie
– LCD displej
– rotačný ovládač teploty
– teplotná pamäť
– nastaviteľná teplota od 100 °C do 230 °C po 5 °C
– automatické bezpečnostné vypnutie po 2 hodinách
– otočný kábel

– zástrčka pre UK a EU
– balenie obsahuje tepluvzdorné puzdro a silikónovú krytku žehliacich plôch
Rozmer žehliacich plôch: 32 x 110 mmNastaviteľná teplota:
100 °C – 140 °C jemné, slabé a krehké vlasy
140 °C – 160 °C normálne vlasy
160 °C – 200 °C vlnité a stredne silné vlasy
200 °C – 230 °C silné a hrubé vlasy
Žehlička je vybavená dvomi zástrčkami, čo znamená, že môže byť používaná v UK, tak v Európe. Ak je žehlička používaná v Európe, musí byť adaptér pre UK odskrutkovaný.

Zaujíma vás aj široký sortiment produktov z našich kategórií, zahŕňajúci starostlivosť a ochranu vlasov? Vyberte si to najvhodnejšie pre vás zo širokej ponuky dostupných možností v našom portfóliu : Blonde, Doplnky do vlasov, Farbené vlasy, Hydratácia, Kefy, Kondicionéry, Kučery, Masky, Objem, Ochrana, Poškodené vlasy, Príslušenstvo, Proti lupinám, Púder na vlasy, Regenerácia, Šampóny, Sety, výhodné balíčky, Starostlivosť o vlasy, Styling, Suchý šampón, Tuhé Kondicionéry, Tuhé šampóny, UV ochrana, Vlasové oleje, Vlasové tonikum

vasevlasky.sk sledujte nás aj na našich sociálnych sieťach ako je INSTAGRAM alebo FACEBOOK pre všetky informácie a novinky.

Brand

Hot Tools

Hot Tools je renomovanou značkou v oblasti profesionálnych nástrojov na úpravu vlasov. S ich výrobkami si získali dôveru a uznanie v hairstylingovom priemysle. Hot Tools je známy svojou vysokou kvalitou, výkonnosťou a inováciou. Ich široká škála produktov zahŕňa žehličky na vlasy, kulmy, sušičky a ďalšie nástroje, ktoré umožňujú vytvárať profesionálne účesy a dosiahnuť požadované výsledky. S použitím pokročilých technológií a materiálov, Hot Tools poskytuje rýchle ohrevy, presné nastavenia teploty a dlhotrvajúce účinky. Bez ohľadu na to, či sa zaoberáte stylingom v salóne alebo doma, Hot Tools vám poskytne spoľahlivé a výkonné nástroje pre dokonalé úpravy vlasov.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Hot Tools LIMITED EDITION BLACK GOLD – EVOLVE”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *