HOT TOOLS – 32MM GOLD CURLBAR

120.00

Kulma Curl Bar 32mm bola navrhnutá tak, aby umožňovala rýchlu úpravu vlasov a zároveň vytvorila dokonalé vlny. Ergonomický dizajn pomáha predchádzať napätie v ramenách a zápästia

Dostupné na objednávku

Nakúpte nad 70€ a dostanete od nás poštovné ZADARMO

HOT TOOLS – 32MM GOLD CURLBAR


NOVÝ UHOL POHĽADU NA VLNY
Uľahčí prácu a ušetrí čas potrebný na vytvorenie dokonalých vĺn, objemu a pohybu. Ergonomický dizajn pomáha predchádzať napätiu v ramenách a zápästí. Curl Bar umožňuje ľahko dosahovať konzistentné výsledky. Teplota až do 230 ° C a voliteľná funkcia vibračného časovača, dovoľujú nastaviť optimálny čas zahrievania pre každý typ vlasov.VLASTNOSTI A BENEFITY:Digitálny displej – rotačný volič a 8 teplotných stupňov od 160 °C do 230 °C.
Časovač kulmy – nastaviteľný na 0 – 10 sekúnd.Pulzná technológia (“čo je horúce, zostane horúce”) – zaistí rýchle rozohriatie a okamžité opätovné nahriatie, udrží konzistentné a rovnomerné rozloženie tepla.

Technológia CurlBar – ergonomický design pomáha predchádzať napätiu v ramenách a zápästí.

Revolučný ergonomický dizajn – jednoduchšie a rýchlejšie natáčanie bez poškodenia vlasov. Uľahčí prácu a ušetrí čas potrebný na vytvorenie dokonalých vĺn, objemu a pohybu.

Povrch z 24K zlata – zaistí rovnomernú distribúciu tepla a skvele sa hodí pre tvorbu dlhotrvajúcich, hladkých a lesklých vĺn na všetkých typoch vlasov.

Režim spánku – automatické vypnutie po 60 minútach.

Ďalšie benefity – príjemná rukoväť, svetelný indikátor nahriatia, chladná špička, profesionálna dĺžka kábla 3 m.

Šírka: 32mm

Brand

Hot Tools

Hot Tools je renomovanou značkou v oblasti profesionálnych nástrojov na úpravu vlasov. S ich výrobkami si získali dôveru a uznanie v hairstylingovom priemysle. Hot Tools je známy svojou vysokou kvalitou, výkonnosťou a inováciou. Ich široká škála produktov zahŕňa žehličky na vlasy, kulmy, sušičky a ďalšie nástroje, ktoré umožňujú vytvárať profesionálne účesy a dosiahnuť požadované výsledky. S použitím pokročilých technológií a materiálov, Hot Tools poskytuje rýchle ohrevy, presné nastavenia teploty a dlhotrvajúce účinky. Bez ohľadu na to, či sa zaoberáte stylingom v salóne alebo doma, Hot Tools vám poskytne spoľahlivé a výkonné nástroje pre dokonalé úpravy vlasov.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “HOT TOOLS – 32MM GOLD CURLBAR”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *