HOT TOOLS – 32MM BLACK GOLD CURL BAR

125.00

Kulma Curl Bar 32mm bola navrhnutá tak, aby umožňovala rýchlu úpravu vlasov a zároveň vytvorila dokonalé vlny. Ergonomický dizajn pomáha predchádzať napätie v ramenách a zápästia

Dostupné na objednávku

Nakúpte nad 70€ a dostanete od nás poštovné ZADARMO

HOT TOOLS – 32MM BLACK GOLD CURL BAR


HOT TOOLS – 32MM BLACK GOLD CURL BAR. Kulma na vlasy Hot Tools v limitovanej edícii Black Gold s titánovým povrchom a pulzná technológiou vytvára dlohotrvající vlny. Kulma Curl Bar s ergonomickým dizajnom predchádza napätie v ramenách a zápästia. Pogumovaná protišmyková rukoväť pre komfortné uchopenie. Nastaviteľný časovač 0 – 10 sekúnd. Automatické vypnutie kulmy po 1 hodine nečinnosti. Nastaviteľná teplota od 160 °C do 230 °C. Balenie obsahuje tepluvzdornú podložku a rukavicu.
Technológia:
Black Gold Titanium Micro-Shine – hladký titánový povrch minimalizuje trenie, rovnomerne rozkladá teplo, je vysoko odolný a prepožičiava vlasom dokonalý lesk.
Technológia Curl Bar – ergonomický dizajn pomáha predchádzať napätie v ramenách a zápästia.
Pulzná technológia – zaisťuje rýchle nahriatie a okamžité opätovné nahriatie. Počas stylingu udžuje konštantnú a rovnomernú teplotu.

Priemer: 32 mm

Vlastnosti:
– priemer 32 mm
– titánový povrch
– pulzná technológia
– erognomický design
– chladná špička
– automatické vypnuté po 1 hodine nečinnosti
– nastaviteľný časovač 0 – 10 sek.
– digitálny displej
– pogumovaná protišmyková rukoväť
– rukoväť pre komfortné uchopenie
– automatické duálne napätie

– otočný kábel
 
Balenie obsahuje:
– teplovzdorná podložka
– teplovzdorná rukavice
Nastavenie teploty:
160 °C – 180 °C – pre jemné a slabé vlasy
180 °C – 210 °C – pre vlnité a stredne silné vlasy
210 °C – 230 °C – pre silné a hrubé vlasy

Upozornenie:
Kulma je vybavená dvomi zástrčkami, čo znamená, že môže byť používaná v UK, tak v Európe. Ak je kulma používaná v Európe, musí byť adaptér pre UK odskrutkovaný.

Brand

Hot Tools

Hot Tools je renomovanou značkou v oblasti profesionálnych nástrojov na úpravu vlasov. S ich výrobkami si získali dôveru a uznanie v hairstylingovom priemysle. Hot Tools je známy svojou vysokou kvalitou, výkonnosťou a inováciou. Ich široká škála produktov zahŕňa žehličky na vlasy, kulmy, sušičky a ďalšie nástroje, ktoré umožňujú vytvárať profesionálne účesy a dosiahnuť požadované výsledky. S použitím pokročilých technológií a materiálov, Hot Tools poskytuje rýchle ohrevy, presné nastavenia teploty a dlhotrvajúce účinky. Bez ohľadu na to, či sa zaoberáte stylingom v salóne alebo doma, Hot Tools vám poskytne spoľahlivé a výkonné nástroje pre dokonalé úpravy vlasov.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “HOT TOOLS – 32MM BLACK GOLD CURL BAR”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *