ZENZ Sada PURE Shampoo No.01 + Conditioner No.02

63.00

ZENZ Sada PURE Shampoo No.01 + Conditioner No.02

 

Antialergénna sada pre všetky typy vlasov. Ideálna pre krehké vlasy a citlivú pokožku hlavy.

1 na sklade

Nakúpte nad 70€ a dostanete od nás poštovné ZADARMO

ZENZ Sada PURE Shampoo No.01 + Conditioner No.02

 

Antialergénna sada pre všetky typy vlasov. Ideálna pre krehké vlasy a citlivú pokožku hlavy.

Šampón Zenz Pure No.01

Posilňuje a obnovuje prirodzenú rovnováhu vlasov a pokožky hlavy a zaisťuje optimálnu hydratáciu. Bez parfumácie, neobsahuje syntetické / esenciálne parfémy, a preto je vhodný pre celú rodinu, deti, tehotné ženy a pre osoby citlivé na vône.

Kondicionér Zenz Pure No.02

Antialergénny kodicionér pre všetky typy vlasov. Pokryje každý prameň vlasov neviditeĺným ochranným filmom, ktorý pomáha zachovať intenzitu farbených vlasov. Ideálne pre krehké vlasy a citlivú pokožku hlavy.

Posilňuje a obnovuje prirodzenú rovnováhu vlasov a pokožky hlavy a zaisťuje optimálnu hydratáciu. Neobsahuje syntetické / esenciálne parfémy, a preto je vhodný pre celú rodinu, deti, tehotné ženy a pre osoby citlivé na vône.

Hydratuje, zhebčuje a chráni vlasy. Uzamyká farbu vo vlasoch. Bez parfumácie.

 

Brand

Zenz

ZENZ je významnou značkou prírodnej starostlivosti o vlasy a pokožku hlavy. S kvalitnými a inovatívnymi výrobkami si získal renomé v kozmetickom priemysle. ZENZ využíva prírodné a organické zložky, ktoré poskytujú účinnú starostlivosť bez rizika alergií. Ich produkty sú vyrobené s dôrazom na kvalitu a využívajú osvedčené rastlinné extrakty. ZENZ sa tiež angažuje v udržateľnosti a používa ekologicky priateľské obaly. Nech máte akýkoľvek typ vlasov, ZENZ má pre vás vhodný produkt pre prirodzenú a zdravú starostlivosť.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “ZENZ Sada PURE Shampoo No.01 + Conditioner No.02”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *