Zľava!

O&M Mini Volume Gift Bag

40.00

-18%

O&M Mini Volume Gift Bag

Darčeková sada – šampón 50 ml + kondicionér 50 ml + lak na vlasy 100 ml + suchý šampón 100 ml + sprej na objem 50 ml + darčeková taška

 

1 na sklade

Nakúpte nad 70€ a dostanete od nás poštovné ZADARMO

O&M Mini Volume Gift Bag

O&M sada na objem vlasov.

Darčeková sada – šampón 50 ml + kondicionér 50 ml + lak na vlasy 100 ml + suchý šampón 100 ml + sprej na objem 50 ml + darčeková taška

Objemový šampón pre ochranu farieb. Jemným vlasom dodáva objem. Špeciálne formule s aktívnym koktejlom miestnych austrálskych ingrediencií, ktoré dávajú objem vlasov od korienkov. Fine Intellect Shampoo je vyvinutý špeciálne pre jemné vlasy. 

Použite: Namočte vlasy vodou a naneste  šampón. Vmasírujte produkt do pokožky hlavy a pozdĺž vlasovej línie. Opláchnite.

Kondicionér:

Objemový kondicionér na ochranu farbených vlasov. Jemným vlasom dodáva objem. Špeciálne formule s aktívnym koktejlom miestnych austrálskych ingrediencií, ktoré dávajú objem vlasov od korienkov. Fine Intellect Conditioner je vyvinutý špeciálne pre jemné vlasy.

Použite: Umyte si vlasy šampónom, odstráňte prebytočnú vodu a naneste na vlasy  kondicionér. Vmasírujte do pokožky hlavy a do končekov vlasov. Prečešte hrebeňom, opláchnite. Pokračujte v obvyklom stylingu.

Sprej: 

 Sprej pre objem vlasov. Poskytuje jemný objem vlasov a textúru. 

 Použite: Sprej pred fúkaním nastriekajte do umytých, uterákom usušených vlasov. Pred použitím kulmy, žehličky alebo inej tepelnej úpravy nastriekajte ako tepelnú ochranu do suchých vlasov.

Suchý šampón:

Suchý sprej na texturizáciu objemu. Poskytuje textúru vlasov, objem a zdvíha ich od korienkov. Desert Dry pomáha absorbovať olej a tuk z vlasov, dodáva vlasom objem a vracia ich do života.

Použitie: pred použitím dobre pretrepte. Na vlasy nastriekajte z vzdialenosti 30 cm. Potom pracujte s prstami alebo klasickou kefou.

Sprej na vlasy:

Lak na vlasy s pružnou fixáciou. Poskytuje pevnú, ale flexibilnú fixáciu.

Použitie: pred použitím dobre pretrepte. Nastriekajte vo  vzdialenosti 30 cm, a účes  bude držať celý deň až do večera!

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “O&M Mini Volume Gift Bag”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *