Olaplex No.0 Intensive Mask

26.00

Intenzívna a hĺbková liečba vlasového vlákna, ktorá výrazne posilňuje vlasy a pripravuje ich na následné ošetrenie prípravkom N ° 3.

Nakúpte nad 70€ a dostanete od nás poštovné ZADARMO

Olaplex No.0 Intensive Mask

 

Olaplex No.0 Intensive Mask – Intenzívna a hĺbková liečba vlasového vlákna, ktorá výrazne posilňuje vlasy a pripravuje ich na následné ošetrenie prípravkom N ° 3 Hair Perfector. Ako dvojkrokové ošetrenie N ° 0 a N ° 3 opravujú poškodené vlasy a udržateľne posilňujú ich štruktúru.

vlastnosti:

  • intenzívna a hĺbková kúra,
  • posilňuje vlasy,
  • pripravuje ich na ošetrenie prípravkom N ° 3 Hair Perfector,
  • opravuje poškodenie vlasov spôsobené chemickým ošetrením,
  • vhodná pre všetky typy vlasov, najmä poškodené,
  • postačí na 4–6 použitia.

Ako používať:

Naneste na suché vlasy, nechajte pôsobiť 10 minút. Neoplachujte. Potom naneste Olaplex No.3 Hair Perfector a nechajte pôsobiť ďalších 10 minút.

 

Brand

Olaplex

Olaplex je významnou značkou v oblasti vlasovej starostlivosti a obnovy. S ich inovatívnymi produkty si získali dôveru a obľubu zákazníkov po celom svete. Olaplex je známy svojím unikátnym prístupom k oprave a posilneniu poškodených vlasov. Ich patentovaná technológia preniká hlboko do vlasových štruktúr, obnovuje a posilňuje väzby, čím zlepšuje celkovú kondíciu vlasov. Olaplex ponúka výrobky nielen na salónnu starostlivosť, ale aj na domácu údržbu, aby zákazníci mohli pokračovať v obnove vlasov aj mimo salónu. S Olaplex môžete dosiahnuť silné, zdravé a krásne vlasy, ktoré vyžarujú vitalitu a lesk.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Olaplex No.0 Intensive Mask”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *