Natucain Hair Activator

79.00

Natucain Hair Activator. Patentovaná vedecká inovácia na prírodnej báze.
Vlasový aktivátor redukuje vypadávanie vlasov až o 90% a stimuluje rast vlasov o 93%.

Nie je na sklade

Nakúpte nad 70€ a dostanete od nás poštovné ZADARMO

Natucain Hair Activator – Vlasové tonikum v spreji na podporu rastu vlasov

Natucain Hair Activator 100ml je patentovaná vedecká inovácia na prírodnej báze.
Vlasový aktivátor redukuje vypadávanie vlasov až o 90% a stimuluje rast vlasov o 93%.

Obsahuje aktívnu látku MKMS24, vyrobenú technológiou kmeňových buniek zo 100% prírodných ingrediencií.

Vlasové tonikum stimuluje vlasy priamo pri korienkoch a predlžuje anagénnu (rastovú) fázu rastu vlasov, čo redukuje vypadávanie vlasov a vedie k ich lepšiemu rastu. Prípravok má lokálny účinok v mieste aplikácie. Balenie obsahuje 100 ml prípravku, ktoré pri dodržaní odporučenej aplikácie vydrží približne 3 mesiace.

Aplikácia:
Počas prvého mesiaca aplikujte 1 ml (= 6 stlačení pumpičky) ráno a večer na miesta postihnuté stratou vlasov. Od druhého mesiaca aplikujte iba raz denne (ráno alebo večer). Ak ste použili príliš veľa prípravku, opatrne odstráňte nadbytočné množstvo hrebeňom / rukou. Prípravok aplikujte len na pokožku hlavy – nepoužívajte ho na žiadne iné časti tela.

 

Značka Natucain predstavuje úplne prírodné riešenie problému vypadávania vlasov. Tonikum redukuje vypadávanie vlasov až o 90% a stimuluje rast vlasov o 93%. Vlasové tonikum v spreji Natucain obsahuje aktívnu účinnú látku MKMS24 vyrobenú zo 100% prírodných zložiek, akými sú šošovica, tymián a bambus. Túto revolučnú látku vyvinula nemecká doktorka Stefanie Seyda, ktorá sa už niekoľko rokov aktívne podieľala na vývoji prelomových účinných látok určených pre kozmetické prípravky. Natucain predstavuje unikátne spojenie vedy a techniky, ktoré bez akýchkoľvek vedľajších účinkov preukázateľne rieši problém vypadávania vlasov a posilňuje ich nový rast. Prípravok má lokálny účinok v mieste aplikácie na miestach postihnutých stratou vlasov.


Zaujíma vás aj široký sortiment produktov z našich kategórií, zahŕňajúci starostlivosť a ochranu vlasov? Vyberte si to najvhodnejšie pre vás zo širokej ponuky dostupných možností v našom portfóliu : Blonde, Doplnky do vlasov, Farbené vlasy, Hydratácia, Kefy, Kondicionéry, Kučery, Masky, Objem, Ochrana, Poškodené vlasy, Príslušenstvo, Proti lupinám, Púder na vlasy, Regenerácia, Šampóny, Sety, výhodné balíčky, Starostlivosť o vlasy, Styling, Suchý šampón, Tuhé Kondicionéry, Tuhé šampóny, UV ochrana, Vlasové oleje, Vlasové tonikum

vasevlasky.sk sledujte nás aj na našich sociálnych sieťach ako je INSTAGRAM alebo FACEBOOK pre všetky informácie a novinky.

Brand

Natucain

Natucain je inovatívnou značkou, ktorá sa zameriava na prírodné a výživné potraviny. S ich širokou škálou produktov si získali dôveru a popularitu medzi zákazníkmi, ktorí sa snažia o zdravý životný štýl. Natucain kladiie dôraz na kvalitu a čistotu svojich ingrediencií, pričom sa vyhýba umelým prísadám a geneticky modifikovaným zložkám. Ich výrobky sú bohaté na živiny a vitamíny, ktoré podporujú dobré zdravie a blahobyt. S Natucain si môžete byť istí, že dostávate výživové produkty, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vyváženú stravu a lepšie zdravie.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Natucain Hair Activator”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *