MALIBU HARD WATER WELLNESS COLLECTION

35.00

 

VLASOVÁ STAROSTLIVOSŤ PROTI TVRDEJ VODE

3 na sklade

Nakúpte nad 70€ a dostanete od nás poštovné ZADARMO

MALIBU HARD WATER WELLNESS COLLECTION

MALIBU HARD WATER WELLNESS COLLECTION je jedinečný ochranný systém proti agresívnym minerálom, ktoré sú obsiahnuté hlavne v tvrdej vode. Táto 100% vegan sada okamžite tieto minerály odstraňuje a chráni proti nežiaducej farbe, ničeniu vlasov a strate hydratácie.
Táto Wellness sada poskytuje vlasom skutočný detox, ktorý chráni vlasy proti minerálom, ktoré spôsobujú stratu lesku a neželané odtiene. Vďaka správne vyčisteným vlasom chytá na vlasoch dobre farba a ostatné chemické ošetrenia. Hard water wellness vrecko obsahuje kryštalický vitamín C, ktorý aktívne a do hĺbky čistí vlas a pokožku hlavy.

Kľúčové ingrediencie a ich výhody

Alantoín: Chráni a upokojuje pokožku hlavy.
Vitamín C: Prírodný vitamín C čistí vlasy do hĺbky a odstraňuje nežiaduce minerály usadené na vlasoch.
Betaine: Derivát z cukrovej repy posilňuje vlasové vlákno a chráni ich proti lámavosti.
Extrakt z ľanového semienka: Prírodný proteín, ktorý okamžite posilňuje vlasy.
Panthenol: Pro-vitamín B5 sa dostáva do hĺbky vlasov, kde vyrovnáva prirodzenú hydratáciu.
Ryžový proteín: Dodáva vlasom objem a uhladzuje kutikulu vlasu.
Vitamín E: Silný antioxidant chrániaci integritu vlasov a ich farbu.

Použitie:

Šampón: Napeňte v mokrých vlasoch a vmasírujte do pokožky hlavy, nechajte pôsobiť a dôkladne opláchnite.

Kondicionér: Vmasírujte do mokrých vlasov pokožky hlavy, nechajte pôsobiť a dôkladne opláchnite.
Wellness vrecká: Umyte vlasy šampónom a opláchnite. Obsah vrecúška vysypte do ruky, premasírujte medzi dlaňami a pridajte 30 ml vody, aby sa rozpustili kryštály. Aplikujte do vlasov a postláčajte. Nechajte pôsobiť 5 minút, umyte šampónom a dôkladne opláchnite. Potom aplikujte kondicionér a dôkladne opláchnite.

Sada obsahuje:

Šampón (266 ml), kondicionér (266 ml) a 4 Wellness sáčky (4 x 5 g)
Prípravky sú 100% vegan, bez sulfátov, parabénov, chloridu sodného a umelej parfumácií.


Zaujíma vás aj široký sortiment produktov z našich kategórií, zahŕňajúci starostlivosť a ochranu vlasov? Vyberte si to najvhodnejšie pre vás zo širokej ponuky dostupných možností v našom portfóliu : Blonde, Doplnky do vlasov, Farbené vlasy, Hydratácia, Kefy, Kondicionéry, Kučery, Masky, Objem, Ochrana, Poškodené vlasy, Príslušenstvo, Proti lupinám, Púder na vlasy, Regenerácia, Šampóny, Sety, výhodné balíčky, Starostlivosť o vlasy, Styling, Suchý šampón, Tuhé Kondicionéry, Tuhé šampóny, UV ochrana, Vlasové oleje, Vlasové tonikum

vasevlasky.sk sledujte nás aj na našich sociálnych sieťach ako je INSTAGRAM alebo FACEBOOK pre všetky informácie a novinky.

Brand

MalibuC

MalibuC je prestížnou značkou, ktorá sa špecializuje na starostlivosť o vlasy a pokožku pomocou svojich špičkových produktov. S ich unikátnym prístupom a profesionálnym vzdelaním, MalibuC sa stal líderom v oblasti odstraňovania znečisťujúcich látok a tvrdých minerálov z vlasov a pokožky hlavy. Ich výrobky sú vytvorené s použitím prírodných zložiek a patentovaných formulácii, ktoré poskytujú optimálnu starostlivosť a ochranu. MalibuC je zároveň angažovaný v udržateľnosti, s dôrazom na ekologicky šetrné obaly a obnoviteľné zdroje. S MalibuC môžete mať dôveru, že vaše vlasy a pokožka budú zdravé, vyživené a pripravené na krásu.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “MALIBU HARD WATER WELLNESS COLLECTION”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *