Zľava!

K18 Hair Molecular Repair Leave-in Mask 5ml

7.00

-36%

K18 Hair Molecular Repair Leave-in Mask 5ml. Bezoplachová maska na vlasy,uzdravuje, posilňuje vlasy a pomáha ich udržať hladké a mäkké.

(1 recenzia zákazníka)

5 na sklade

Nakúpte nad 70€ a dostanete od nás poštovné ZADARMO

K18 Hair Molecular Repair Leave-in Mask 5ml

K18 Hair Molecular Repair Leave-in Mask 5ml.
Bezoplachová maska na vlasy,uzdravuje, posilňuje vlasy a pomáha ich udržať hladké a mäkké.
Maska je na 1-2 použitia.

Vlasy ako nové. Táto bezoplachová maska ​​uzdravuje a posilňuje vlasy s ľahkými hydratačnými účinkami, ktoré pomáhajú vlasy rozčesať a udržujú ich hladké a mäkké, bez toho aby ich zaťažovali.

Najlepšie výsledky dosiahnete, ak masku použijete cca 4-5 umytí za sebou. Následne sa odporúča ju používať raz za 5 umytí.

 

K18Peptide ™ je zázračná molekula starostlivosť o vlasy, na ktorú sme čakali. Je klinicky dokázané, že zvráti poškodenia len za 4 minúty. Vzhľadom na to, že náš peptid napodobňuje skutočný keratín, uzdravuje samotné vlasy a integruje sa s prameňom pre pružnosť a stálosť.
Toto je biomimetika – jednoduchšie, objav peptidu, ktorý napodobňuje skutočnú DNA vlasov, čo vedie k produktu, ktorý znovu spája keratínové reťazce rozbité chemickými službami.

Lieči poškodenie spôsobené odfarbovaním, farbou, chemickými látkami, tepelným a mechanickým stylingom.
Obnovuje silu, mäkkosť, hladkosť a lesk.
Eliminuje poškodenie, rozstrapkané konce a znižuje blednutie farby

pH 5,0-6,0

Nevymyje sa z vlasov šampónom a zanecháva trvalé výsledky
obnovuje 91% pôvodnej pevnosti a 94% pôvodnej pružnosti

Produkty K18 sú:

-Vegánskej
-Netestované na zvieratách
-Šetrné k vašej farbe
-Vyrobené v Kanade

Produkty K18 neobsahujú:

X parabény X sulfáty
X silikóny X ftaláty
X chlorid sodný X umelé farbivá
X formaldehyd a donory formaldehydu.

Návod na použitie:
Umyte vlasy šampónom, nepoužívajte kondicionér! Vlasy uterákom utrite a naneste masku do dĺžky vlasov. Nezačínajte od korienkov, skôr od 3/4 dĺžky. Nanášajte v menšom množstve. Vysušte fénom.

Pre najlepšie výsledky nanášajte 3-4krát po sebe, potom každé 3-4 umytia, podľa potreby.


Zaujíma vás aj široký sortiment produktov z našich kategórií, zahŕňajúci starostlivosť a ochranu vlasov? Vyberte si to najvhodnejšie pre vás zo širokej ponuky dostupných možností v našom portfóliu : Blonde, Doplnky do vlasov, Farbené vlasy, Hydratácia, Kefy, Kondicionéry, Kučery, Masky, Objem, Ochrana, Poškodené vlasy, Príslušenstvo, Proti lupinám, Púder na vlasy, Regenerácia, Šampóny, Sety, výhodné balíčky, Starostlivosť o vlasy, Styling, Suchý šampón, Tuhé Kondicionéry, Tuhé šampóny, UV ochrana, Vlasové oleje, Vlasové tonikum

vasevlasky.sk sledujte nás aj na našich sociálnych sieťach ako je INSTAGRAM alebo FACEBOOK pre všetky informácie a novinky.

Brand

K18

K18 je významnou značkou v oblasti starostlivosti o vlasy a obnovy poškodených vlasov. Ich revolučným výrobkom je patentovaný K18 Peptide™, unikátna molekula, ktorá obnovuje štruktúru a pevnosť vlasov. K18 je známe svojou vysokou účinnosťou a rýchlosťou pôsobenia, ktoré umožňujú obnovu a posilnenie vlasov už po jedinom použití. Ich produkty sú vyvinuté s ohľadom na vedecký výskum a inovácie, a poskytujú zákazníkom možnosť obnoviť a obnoviť vitalitu svojich vlasov. S K18 môžete získať zdravé, lesklé a silné vlasy, ktoré vyžarujú krásu a vitalitu.

1 recenzia k K18 Hair Molecular Repair Leave-in Mask 5ml

  1. Hana L.

    Super na cestovanie!

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *