Zľava!

Hot Tools Dual Plate Straightener – Limitovaná edícia

129.00

-17%

Hot Tools Dual Plate Straightener – Limitovaná edícia

Limitovaná vianočná edícia s darčekom vo vnútri. Každé balenie obsahuje šatku zo 100% hodvábu a praktické teplovzdorné puzdro.

2 na sklade

Nakúpte nad 70€ a dostanete od nás poštovné ZADARMO

Hot Tools Dual Plate Straightener – Limitovaná edícia

Novinka DUAL PLATE STRAIGHTENER je perfektnou kombináciou profesionálnej technológie a jedinečného designu. Žehlička sľubuje až 2x rýchlejšie narovnanie iba jedným ťahom. Prispôsobený dizajn dvojitých doštičiek znižuje potrebu viacerých ťahov a výsledkom sú rovnejšie vlasy v jedinom kroku.

Limitovaná edícia s darčekom vo vnútri. Každé balenie obsahuje šatku zo 100% hodvábu a praktické teplovzdorné puzdro.

VLASTNOSTI A BENEFITY:

Nezávislé ovládanie 12 mm Black Gold titánových doštičiek možnosť si prispôsobiť teploty na ľavej a pravej doštičke pre všestrannosť stylingu
Digitálny LCD displej s až 30 variáciami nastavenia (pre flexibilný styling)
Plávajúce žehliace plochy black gold titanium bezúdržbový titánový povrch pre rovnomerné rozloženie tepla, vysokú trvanlivosť a hladký povrch poskytujúci lesk
Rýchle nahriatie až na teplotu 235 ° C pre všetky typy vlasov
Pulzná technológia “čo je horúce, zostane horúce” (zaistí rýchle rozohriatie a okamžité opätovné nahriatie, udrží konzistentné a rovnomerné rozloženie tepla)
Pamäť posledného nastavenia
Režim spánku (automatické vypnutie po 2 hodinách)
One-plug(vhodná pre UK aj EÚ)
Ďalšie benefity (príjemná rukoväť, chladná špička, profesionálna dĺžka kábla 3 m)
Súčasťou balenia je Hot Tools teplovzdorné puzdro.

Brand

Hot Tools

Hot Tools je renomovanou značkou v oblasti profesionálnych nástrojov na úpravu vlasov. S ich výrobkami si získali dôveru a uznanie v hairstylingovom priemysle. Hot Tools je známy svojou vysokou kvalitou, výkonnosťou a inováciou. Ich široká škála produktov zahŕňa žehličky na vlasy, kulmy, sušičky a ďalšie nástroje, ktoré umožňujú vytvárať profesionálne účesy a dosiahnuť požadované výsledky. S použitím pokročilých technológií a materiálov, Hot Tools poskytuje rýchle ohrevy, presné nastavenia teploty a dlhotrvajúce účinky. Bez ohľadu na to, či sa zaoberáte stylingom v salóne alebo doma, Hot Tools vám poskytne spoľahlivé a výkonné nástroje pre dokonalé úpravy vlasov.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Hot Tools Dual Plate Straightener – Limitovaná edícia”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *