Zľava!

O&M Volume Gift Bag

59.00

-32%

O&M Volume Gift Bag

Darčekový balíček na objem vlasov.

2 na sklade

Nakúpte nad 70€ a dostanete od nás poštovné ZADARMO

O&M Volume Gift Bag

Darčekový balíček na objem vlasov.

Balenie:

O&M Fine Intellect Šampón 350ml

Objemový šampón pre ochranu farby. Jemným vlasom dodá objem. Špeciálna formulácia s aktívnym kokteilom miestnych austrálskych zložiek, ktoré vlasom dodajú objem už od korienkov. Fine Intellect Shampoo je vyvinutý špeciálne pre jemné vlasy.

Použitie: Namočte vlasy vodou a naneste na ne hojné množstvo produktu. Vmasírujte produkt do pokožky hlavy a pozdĺž línie vlasov. Opláchnite.

O&M Fine Intellect Kondicionér 350ml

Objemový kondicionér pre ochranu farby. Jemným vlasom dodá objem. Špeciálna formulácia s aktívnym kokteilom miestnych austrálskych zložiek, ktoré vlasom dodajú objem už od korienkov. Fine Intellect Conditioner je vyvinutý špeciálne pre jemné vlasy.

Použitie: Umyte vlasy šampónom, odstráňte prebytočnú vodu a naneste na vlasy kondicionér Fine Intellect Conditioner. Vmasírujte do pokožky hlavy a do končekov vlasov. Prečešte hrebeňom, opláchnite. Pokračujte v obvyklom stylingu.

O&M Atonic 250ml

Sprej pre objem vlasov. Dodá jemným vlasom objem a textúru.

Použitie: Pred fúkaním nastriekajte do umytých, uterákom vysušených vlasov. Ako tepelnú ochranu nastriekajte na suché vlasy pred použitím kulmy alebo iného tepelného stylingu.

Taška na zips.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “O&M Volume Gift Bag”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *