Zľava!

Olaplex No.4P BLONDE ENHANCER – tónovací šampón

26.00

-10%

Olaplex No.4P BLONDE ENHANCER – šampón

Tónovací šampón OLAPLEX® N°.4P BLONDE ENHANCER ™ posilňuje, zjemňuje a neutralizuje nežiadúce žlté tóny pre žiarivejšie a lepšie upraviteľné vlasy.

(1 recenzia zákazníka)

3 na sklade

Nakúpte nad 70€ a dostanete od nás poštovné ZADARMO

Olaplex No.4P BLONDE ENHANCER – tónovací šampón

Olaplex No.4P BLONDE ENHANCER – tónovací šampón. OLAPLEX® N°.4P BLONDE ENHANCER ™ posilňuje, zjemňuje a neutralizuje nežiadúce žlté tóny pre žiarivejšie a lepšie upraviteľné vlasy. Bezsulfátové, vysoko koncentrované zloženie umožňuje prispôsobiteľné tónovanie – čím dlhšie necháte šampón pôsobiť, tým viac budú vlasy jasnejšie.

Použitie:

Naneste na mokré vlasy. Napeňte a nechajte 1-3 minúty pôsobiť. Opláchnite. Pre intenzívnejšie tónovanie nechajte pôsobiť až 5 minút.

Tip: 

Ak sú na vlasoch viditeľné usadeniny zo stylingových produktov, umyte ich najprv šampónom N°4 BOND MAINTENANCE SHAMPOO.

 

ČO TO JE?
Tento tónovací šampón s patentovanou technológiou OLAPLEX® Bond Building posilňuje, zjemňuje a neutralizuje nežiaduce žlté tóny pre žiarivejšie a ľahšie upraviteľné vlasy.

PREČO FUNGUJE?
Vysoko koncentrovaný pre prispôsobiteľné tónovanie – čím dlhšie necháte šampón pôsobiť, tým žiarivejšie Vaše vlásky budú.

Aký je jedinečný rozdiel medzi OLAPLEX No. 4P v porovnaní s ostatnými fialovými šampóny?

Tónovací šampón OLAPLEX No. 4P Blonde Enhancer kombinuje vysokú koncentráciu pigmentu s našou patentovanou technológiou 4 schopnú opraviť poškodené väzby vo
vlasovom vlákne a s šetrnými povrchovo aktívnymi látkami. Vďaka tomuto zloženiu je No. 4P vysoko koncentrovaným fialovým šampónom, ktorý vlasy rozjasní až 3x viac ako ostatní fialové šampóny (v porovnaní s populárnymi značkami). Napriek tomu je dostatočne šetrný pre časté používanie.

Akú hodnotu pH má OLAPLEX No. 4P?

Hodnota pH produktu No.4P je 6-7, ľahko kyslejšie, ale bol schopný optimalizovať depozit pigmentu.
OLAPLEX No. 4P je vhodný pre úrovne zosvetlenie 7 a vyššie.

Môžem používať OLAPLEX No. 4P každý deň?

Áno, v závislosti na množstve žltých
tónu, ktoré chcete odstrániť, môžete. My odporúčame použitie 2-3x týždenne.


Zaujíma vás aj široký sortiment produktov z našich kategórií, zahŕňajúci starostlivosť a ochranu vlasov? Vyberte si to najvhodnejšie pre vás zo širokej ponuky dostupných možností v našom portfóliu : Blonde, Doplnky do vlasov, Farbené vlasy, Hydratácia, Kefy, Kondicionéry, Kučery, Masky, Objem, Ochrana, Poškodené vlasy, Príslušenstvo, Proti lupinám, Púder na vlasy, Regenerácia, Šampóny, Sety, výhodné balíčky, Starostlivosť o vlasy, Styling, Suchý šampón, Tuhé Kondicionéry, Tuhé šampóny, UV ochrana, Vlasové oleje, Vlasové tonikum

vasevlasky.sk sledujte nás aj na našich sociálnych sieťach ako je INSTAGRAM alebo FACEBOOK pre všetky informácie a novinky.

1 recenzia k Olaplex No.4P BLONDE ENHANCER – tónovací šampón

  1. Majka M.

    Za pár minút nádherne oživí blond, a je super v kombinácií s kondicionérom Olaplex 5, prípadne ešte vyskúšam Olaplex 8. Nepoužívam tento šampón denne zatiaľ mi stačí raz za týždeň.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *